Reklama Plus - reklama, grafika, foto, tisk, dárky...
Vždy něco navíc...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Air Video

Air Video    ... svět z jiné perspektivy ...Systém dálkově řízeného modelu multicopteru AIRVideo vám nabízí úžasné letecké snímky a video ve vysokém rozlišení. V porovnání se značnými náklady za let konvenčního letadla či vrtulníku jsou ceny našich služeb několikanásobně nižší. Se systémem AIRVideo jsme schopni uspokojit vaši poptávku po kvalitních leteckých snímcích a videu, ať už je potřebujete pořídit kdekoliv, třeba i na druhém konci světa.

Systém AIRVideo nabízí využití v průmyslových aplikacích, nemovitostech, zábavě, stavebních projektech, stavební kontrole, bezpečnosti, sdělovacích prostředcích, profesionálním a amatérském sportu, vyhodnocování stavu životního prostředí, geologickém výzkumu, zemědělství, hydrologii a dalších oborech lidské činnosti. AIRVideo pomáhá při výzkumu, vzdělání i veřejné bezpečnosti. Možná, potřebujete kontrolu budovy či stavebního projektu nebo revizi věží, komínů, potrubí, železničních linek či jiných průmyslových zařízení. Tyto kontroly můžete nyní bezpečně provádět prostřednictvím našeho systému AIRVideo.
Více informací najdete na webových stránkách www.AirVideo.cz


Air Video - foto 01 Air Video - foto 02

Air Video - foto 03 Air Video - foto 04

Air Video - foto 05 Air Video - foto 06

Air Video - foto 07 Air Video - foto 08


Facebook
Navštivte náš profil na facebooku


úvodní stránka


© Reklama Plus    www.reklamaplus.cz    Tel.: (+420) 379 725 424    E-mail: studio@reklamaplus.cz
Působíme v oblastech:  Domažlice, Horšovský Týn, Plzeň, Praha, Hradec Králové, Brno, celá ČR
Doporučujeme:  Daniel Balcar - fotografie, cestování    LASERPROFI s.r.o. - Laserové značení a laserové navařování    Webhosting C4