Reklama Plus - reklama, grafika, foto, tisk, dárky...
Vždy něco navíc...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Foto Reproba

Foto Reproba    ... Váš profesionální fotograf ...Foto studio Reproba působí v oboru fotografických služeb již více než 20 let a na trhu si upevňuje svou pozici nejen profesionalitou a zkušenostmi, ale také rozšiřováním svých služeb a nabídkou produktů. Foto Reproba poskytuje ucelenou nabídku digitálních služeb a fototechniky, fotografování v nově zrekonstruovaném ateliéru a disponuje technologiemi na výrobu fotodárků.

V průběhu více než dvacetileté existence se Foto Reproba vždy snažila držet krok s moderními technologiemi a svým zákazníkům poskytovat komplexní a profesionální servis.

Každý záběr pořízený v fotostudiu Reproba je pečlivě upraven v počítači, doplněn o digitální efekty, rámečky apod. Snímky jsou zhotoveny na exkluzivním profesionálním papíru Kodak vyvinutém speciálně pro portrétní fotografii. Pokud Vám na trvanlivosti a kvalitě snímků opravdu záleží, zvolte fotografie z Reproby! Foto studio Reproba nabízí nejen moderní vybavení, ale i celou řadu rekvizit a doplňků pro aranžování fotografovaných scén. Také při fotografování v exteriéru, zejména svateb Foto Reproba nabízí originální, zajímavé a kreativní náměty. Novinkou je zhotovení fotoknih, případně adjustování Vašich snímků do některého z mnoha druhů alb.

Fotoknihy

Vybrat si můžete také z nabídky fotodoplňků - fotoaparáty, objektivy, dalekohledy nebo brašny na fotovýbavu. Není-li zboží skladem na prodejně, jeho dodání obvykle netrvá déle než 48 hodin, a to za ceny obvyklé na internetových obchodech. Při nákupu fototechniky je možné na počkání sjednat splátkový prodej.

Fotopříslušenství


Navštivte naše internetové stránky Reproba.czKontaktujte nás pomocí online formuláře

K dispozici jsme Vám také na telefonním čísle (+420) 379 725 424
(Pondělí - Pátek, 8:30 - 17:00 hodin; Sobota 9:00 - 12:00 hodin)Navštivte nás osobně. V naší provozovně na adrese Náměstí Míru 44, Domažlice Vám nabízíme fotografické služby, prodej fotopříslušenství, fotodárků a dalšího zboží. K dispozici Vám je také reklamní studio a tiskárna pro malonákladový i velkonákladový tisk.
Při individuálních zakázkách se prosím nejdříve objednejte telefonicky (+420 379 725 424), nebo využijte kontaktní formulář pro předběžnou objednávku.
Otevírací dobu a mapku, jak se k nám dostanete najdete v rubrice kontakt. Naše nabídka služeb i zboží platí v rámci celé ČR.


Facebook - Foto Reproba
Navštivte profil Foto Reproba na facebooku


úvodní stránka


© Reklama Plus    www.reklamaplus.cz    Tel.: (+420) 379 725 424    E-mail: studio@reklamaplus.cz
Působíme v oblastech:  Domažlice, Horšovský Týn, Plzeň, Praha, Hradec Králové, Brno, celá ČR
Doporučujeme:  Daniel Balcar - fotografie, cestování    LASERPROFI s.r.o. - Laserové značení a laserové navařování    Webhosting C4